У Тернополі поліцейські вилучили підакцизної продукції на понад пів мільйона гривень

Незаконну реалізацію підакцизних товарів на території обласного центру припинили співробітники управління стратегічних розслідувань спільно з дільничними офіцерами Тернопільського райуправління поліції. Орієнтовна вартість вилученої продукції складає більше 500 тисяч гривень.

У п’ятницю, 8 вересня, правоохоронці провели перевірку торгових закладів, у яких незаконно продавали електронні сигарети та рідини до них.

Нагадаємо, що з 11 липня 2023 року було внесено зміни до антитютюнового законодавства, зокрема заборонено рекламу та стимулювання продажу тютюнових виробів, електронних сигарет та рідин до них.

Поліцейські задокументували 11 фактів незаконного збуту електронних сигарет та рідин до них без марок акцизного податку України. Продаж такого товару виявлено у семи магазинах в центрі Тернополя, у двох – на масиві «Сонячний», та по одному – на масиві «Східний» та у місті Кременець.

За результатами відпрацювання з торгових точок вилучено понад 1300 одиниць підакцизної продукції.

Порушники чинного законодавства будуть притягнуті до відповідальності. Робота поліції щодо протидії незаконному обігу підакцизних товарів триватиме і надалі.

Національна поліція України

Нагадаємо, раніше контрафактні цигарки та 85 кілограмів бурштину: правоохоронці затримали чергових ділків.