БЕБ у Києві припинило діяльність 21 пункту продажу контрафактних сигарет

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у м. Києві встановили групу осіб, які організували розгалужену мережу розповсюдження незаконно виготовлених тютюнових виробів.

Згадані особи забезпечили постачання та роздрібну реалізацію підакцизних товарів у точках продажу на території міста Києва.

За результатами обшуків торгівельних приміщень та транспортних засобів, які були пристосовані для продажу контрафактної продукції, детективи БЕБ, виявили та вилучили понад 24 тис пачок цигарок без марок акцизного податку.

Орієнтовна вартість вилученої продукції становить понад 2 млн грн.

Наразі встановлюється повне коло осіб причетних до незаконного виготовлення та розповсюдження тютюнових виробів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 199 КК України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, використання при продажу товарів з марками акцизного податку) та ч. 2 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) здійснюють детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у м. Києві за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в м. Києві Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України та процесуального керівництва прокурорів Київської міської прокуратури.

Нагадаємо, детективи БЕБ, з початку року, з незаконного обігу вилучили 1,7 млн пачок цигарок, 321 тис. електронних сигарет та 6 промислових виробничих ліній. Загальна орієнтовна вартість вилучених товарів та обладнання понад 750 млн грн.

Бюро економічної безпеки України

Нагадаємо, раніше мешканцю Закарпаття повідомлено про підозру за незаконний продаж цигарок.