На кордоні з Румунією та Угорщиною пачкарі втікали та губили товар

Все частіше у контрабандистів стаються трабли на кордоні. Прикордонники викривають напрямки руху ділків та не допускають переміщення товару.

Кілька таких нічних оборудок викрили прикордонники на Закарпатті.

На кордоні з Румунією та Угорщиною пачкарі втікали та губили товар

І тут злагоджено спрацювали військовослужбовці оперативних підрозділів та прикордонники Мукачівського загону. Адже навіть у вечірніх сутінках прикордонники виявили правопорушників, які з баулами сигарет прямували до кордону з Румунією. Один попереджувальний постріл і контрабандисти покидали свої ноші та кинулися навтьоки.

Прикордонний наряд відділу «Дякове» виявив на місці 7 пакунків сигарет з понад 4,5 тисячами пачок та дошку для подолання контрольно-слідової смуги.

На кордоні з Румунією та Угорщиною пачкарі втікали та губили товар

На іншому напрямку прикордонники цього ж відділу виявили ще одну групу контрабандистів. Помітивши військовослужбовців, ті також кинулися втікати та покинули 5 пакунків тютюнового краму. У пакунках було 2450 пачок сигарет.

Аби не допустити переміщення тютюнових виробів до Угорщини, прикордонникам відділу «Соломоново» Чопського загону також довелось здійснити попереджувальний постріл. Правопорушник намагався перемісти сигарети по той бік кордону учора на світанку неподалік населеного пункту Саловка Ужгородського району. Чоловік саме ніс чотири пакунки з товаром, та щоб не бути спійманим, покинув ношу та втік.

Як згодом встановили прикордонники, до сусідньої країни він планував перенести 1920 пачок сигарет, більшість з яких була без марок акцизного збору.

Наразі проводяться заходи з пошуку та затримання осіб, причетних до протиправної діяльності. Виявлені сигарети буде передано співробітникам Державної податкової служби.

Офіційний сайт Державної прикордонної служби України (Держприкордонслужба)
https://dpsu.gov.ua/ua/news/na-kordoni-z-rumuniyu-ta-ugorshchinoyu-pachkari-vtikali-ta-gubili-tovar/